SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Perforcus antene per UHF me 1 hyrje e 2 dalje
Çmimi :
€32.00
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '17
ID e produktit :
85808
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ky perforcus I sinjalit te antenes te brezit UHF ka nje hyrje dhe 2 dalje, perforcimi rregullus prej 20-35dB. Mbron nga 4G sinjalet telefonike.

Kodi i produktit: D596373
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »