SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peshore qe mat yndyren, ujin dhe muskulaturen.
Çmimi :
€32.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor '16
ID e produktit :
85810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nje peshore ultra e holle nga metali i cmushem nga inox me display qe paraqet peshen, yndyren, ujin dhe permbajtjen e muskulatures. Display-i i kjart qe paraqet vlerat qe lexohen kehte. Ndalet vetvetiu automatikisht per me mbrojt energjin. Peshorja posedon memorje deri ne 10 persona. Peshorja mat peshen deri ne 180kg.

Kodi i produktit: 5412810196197
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »