SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rrota profesionale per stativ te kameres
Çmimi :
€52.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
85811
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Stativ Dolly profesionale, te qendrueshme dhe stabile qe shumica e llojeve te stativave ne te mund te montohen. Lirija e levizjes me stativen Dolly eshte e garantuar. Te 3 rrotat munden veq e veq pavarur nga njera tjetera me u fiksu. Mund te bart peshe deri 15kg .I kane edhe frenat qe sipas nevojes me i blloku edhe rrotat.
Kodi i produktit: 5412810113163
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »