SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Senzor I levizjes me alarm
Çmimi :
€33.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator
ID e produktit :
85812
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me kete alarm siguroni hyrjen e shtepis, zyres, baneses, lokalit etj. Shume lehte dhe shpejt montohet dhe eshte thjeshte me komandu me teledirigjues.

Kodi i produktit: 5412810212392
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »