SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtek i rrymes intelegjent, WLAN me Iphone/Androit
Çmimi :
€82.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '17
ID e produktit :
85815
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtek i rrymes intelegjent ne te cilen mund te vendosen paisje te ndryshme elektronik si dhe ndriqim, keshtuqe permes Iphone, Ipad, Androit Samsung, Sony, HTC etj. nese keni 3G ose 4G ne telefon, ka mundesi kudo qe te jeni larg nga priza, me ndal apo me leshu ate paisje qe e keni te vendosun ne kete shtek intelegjent. Poashtu eshte e mundshme qe me programu ne aplikacion kohorin (timer) qe ne kohe te caktume te realizohet aktivizimi ose deaktivizimi. Permes aplikacionit eshte e mundshme monitorimi ne telefon se sa Watt eshte hargjimi si dhe eshte e mundshme qe te caktohet limiti i terheqjes se fuqis qe nese rritet dhe te tejkalohet ky limit, athere te nderpritet furnizimi. Mos u brengosuni me se a i keni lene leshut paisjet, pasiqe e keni dal jashte shtepis, lokalit, puntoris, ordinances etj. Smart Plug eshte shume i shpejt dhe ne cdo kohe ne perdorim. Montim i shpejt dhe shume i leht.

Kodi i produktit: F702849

______________________________________________________________________

SPECIALE!!
Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves,
Nese porositni artikuj nje apo me shume artikuj me vlere permbi 100euro, posta eshte gratis!!
Nuk vlen per artikujt qe jane ne aksion (zbritje)
__________________________________________________________________

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Garancion ne cmim!
Artikujt e prodhusve tone qe ne i ofrojme, jane me te lirat ne treg,
Nese e gjeni te njejtin artikull me qmim me te lire, ne ua ofrojme po me te njejtin cmim.

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju.

Shpenzimet e Transportit :
Në të gjithë Kosovën : 2.00 € deri ne 10 artikuj

www.blej24.com 
Lider i artikujve elektronik
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »