SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Video interfon 17,5cm me fotografim
Çmimi :
€234.00
Kategoria :
Postuar :
26 Tetor '17
ID e produktit :
85816
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nje interfon kualitativ holandez me kablla qe ka funksion te fotografimit kur kerset zilja qe te shihet se kush ka qene, ne sa ora dhe ne qfar date ne shtepi / banese. Sapo dikush e prek zilen tek dera e shtepis / oborrit, leshohet monitori i madhe ne shtepi / banes dhe ju menjeher shihni se kush eshte para deres si dhe permes hapsit mekanik (opsionale) mund te hapet dera. Me vizitor mund te bisedohet nese shtypet susta per bisede. Komunikim i shkelqyshem si dhe fotografi te mire edhe gjate nates. Posedon nje 17,5cm luxus display. Ne kete sistem te videofonis mund te instalohen edhe 2 display te tjere. Montim i leht.
Ky interfon kualitativ e ka kameren ngjajshem si syri i peshkut pra e ka diapazonin e pamjes shum te gjere.
Interfonit mund ti ndrrohet ftyra dhe sipas deshires (interierit) te jete ai i bardhe ose i zi.

Kodi i produktit: G269931

______________________________________________________________________

SPECIALE!!
Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves,
Nese porositni artikuj nje apo me shume artikuj me vlere permbi 100euro, posta eshte gratis!!
Nuk vlen per artikujt qe jane ne aksion (zbritje)
__________________________________________________________________

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Garancion ne cmim!
Artikujt e prodhusve tone qe ne i ofrojme, jane me te lirat ne treg,
Nese e gjeni te njejtin artikull me qmim me te lire, ne ua ofrojme po me te njejtin cmim.

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!
Pagesa e artikujve eshte e lehte dhe e pa komplikuar, ja beni postierit kur ua sjell paketen tek ju.

Shpenzimet e Transportit :
Në të gjithë Kosovën : 2.00 € deri ne 10 artikuj

www.blej24.com 
Lider i artikujve elektronik

Address : Lagjia Bregu i diellit 2
Te Banesat e Bardha, afër shkollës fillore "Iliria"
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »