SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Video interfon dere me Infra Red
Çmimi :
€136.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
85817
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nje interfon kualitativ holandez me kablla qe sapo dikush e prek zilen tek dera e shtepis / oborrit, leshohet monitori ne shtepi / banes dhe ju menjeher shihni se kush eshte para deres si dhe permes hapsit mekanik (opsionale) mund te hapet dera. Me vizitor mund te bisedohet nese shtypet susta per bisede. Komunikim i shkelqyshem si dhe fotografi te mire edhe gjate nates. Posedon nje 10cm luxus display. Sinjali i fotografis permes kabllit kualitativ koaxial mund te bartet deri ne 300m. Montim i leht.

Kodi i produktit: G269899
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »