SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VIVANCO degjuese veshi per muzik ne telefon
Çmimi :
€4.00
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '17
ID e produktit :
85819
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Keto STEREO degjuse veshi IN EAR nga Vivanco qe jane te pershtatshme per telefon mobil me EXTRA BASS. Konektimi 3,5mm stereo qe keto degjuse mund te perdoren edhe ne televizor, MP3, PSP dhe paisja tjera.

Kodi i produktit: V32254
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »