SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sport degjuese veshi Philips
Çmimi :
€26.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor
ID e produktit :
85820
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Degjuse origjinal Philips qe dedikohen per sporte dhe rekracione te ndryshme qe jane te dedikuar edhe ne kohe me shi, rezistent ndaj sterpikjeve te shiut. Keto degjuse jane te dedikuar per fitnes studio ose gjate vrapimit dhe rezistend ndaj djersimit ne fitnes studio. Degjuset jane stabile dhe japin nje bass te fuqishem. Permes 3 lloje te kapelave te degjuseve, pershtatja e degjuse ne veshe eshte ideale dhe nuk rreshqasin. Bashke me degjuse eshte edhe qanta per kujdes te degjuseve. Kablli i degjuseve eshte kualitativ dhe robust. Degjuset jane vetem 4gr te renda! ​


Kodi i produktit: F96225
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »