SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kalkulator me bord per 15 fleta A4
Çmimi :
€16.00
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '17
ID e produktit :
85825
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kjo paisje kualitative eshte nga firma gjermane Olympia.
Kjo paisje mundeson qe te dukeni serioz kur te jeni para klientit qe te beni oferte. Mundeson qe deri ne 15 fleta A4 me I vendos ne tabel per shenime dhe skica. dhe larte eshte llogaritsi me solar. I pershtatshem per arhitekt, mjeshter te kuzhinave, rrymes, ujit dhe te lemijave te ndryshme, student etj.

Kodi i produktit: o4675
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »