SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamere speciale qe inqizon direkt ne mini sd kartel (pa DVR)
Çmimi :
€88.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
85834
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kamere speciale qe inqizon direkt ne mini sd kartel (pa DVR)

Kamere dome per dite/nate qe inqizon ne Mircro SD Kartele, dhe nuk ka nevoje per DVR, HardDisk dhe pjese tjera te shtrejta.
Kamere dome per dite/nate qe inqizon ne Mircro SD Kartele
Puna me kete kamere eshte e thjeshte dhe jo e komplikuar,
Nuk ka nevoje per DVR sepse inqizon direkt ne MicroSD Kartel.
Filmi i inqizuar ne mini SD mund te shiqohet permes PC / Llaptopi ose ne telefon
Inqizimi mund te shiqohet ne PC dhe Llaptop dhe respektivisht ne telefon mobil.

Kodi i produktit: MicroSD-Camera
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »