SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Krijo nga Samsungu nje evulucion TV me Quad Core Prozessor
Çmimi :
€127.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
85836
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kjo paisje mundeson qe televizorin tuaj ta pais me processor Quad Core si dhe rrite RAM-in, krijon Meny te re dhe komandim te leht dhe te shpejt, krijon internetin e shpejt, teledirigjusi me maus pad dhe Smart Hub te ri qe punojn rrjedhshem.

Kodi i produktit: F57425
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »