SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes karrika për kafe
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '15
ID e produktit :
85960
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes tavolinat dhe karrikat si inventar per kafe kam rreth 8 copë per ti shitur. Presim bleres serioz. Kontaktoni VIBER : +377 45 259 992
Informata rreth publikuesit
Adonis
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »