SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung S4 mini, 2 kartela black edition
Çmimi :
€135.00
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '15
ID e produktit :
85963
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Telefoni eshte shume i rujatur pa asnje grith , i perdorur vetem 7 muaj dhe punon perfekt
Informata rreth publikuesit
drin
Prishtinë
045509136
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »