SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Korg Pa 80 Me Flash Card Dhe me USB
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '15
ID e produktit :
85970
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes korg pa 80 ne gjendje shum te mir me usb dhe me flash card si dhe sinti posedon koferin e vet origjinal si dhe ritma te dasmave , popullore , dhe ahengje te tjera per me shum na informoni ne numrin me posht ose edhe Viber +37744121454 si dhe mund te kontaktoni ne numrin 043-896-871
Informata rreth publikuesit
Rinor
Ferizaj
043-896-871
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »