SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tysso - printer termik
Çmimi fillestar :
€130.00
Ju kurseni :
€30.00 (24% zbritje)
Çmimi :
€100.00 Çmimi rritet në €130.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '16
ID e produktit :
86163
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Printer termik per kupona fiskal TYSSO.

Ne gjendje te mire dhe pak i perdorun
Informata rreth publikuesit
agron
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »