SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Garazhe ne Dardani, Kroi i Bardhe
Çmimi fillestar :
€8,500.00
Ju kurseni :
€1,000.00 (12% zbritje)
Çmimi :
€7,500.00 Çmimi rritet në €8,500.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '16
ID e produktit :
86165
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet garazha ne Dardani, Kroi i Bardhe, me dyer metalike dhe pa lageshti. Garazha gjendet nen banesat Kroi i Bardhe, hyrja eshte afer viva fresh marketit.
Informata rreth publikuesit
agron
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »