SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mobilje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Qershor '15
ID e produktit :
86794
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kuzhine se bashku me shporet,frigorifer,enelarese,aspirator cmimi 1500 euro.2 Treulese te lekures cmimi 500 euro,dhe 4 tepiha dhe 2 staza 200 euro.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
nexhmije
Prishtinë
044345476
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »