SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Punime nga druri zdrukthëtaria ''Arbëri''
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '17
ID e produktit :
86827
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zdrukthëtaria Arbëri bëjm punime nga druri dhe plastika.
-Gjendemi ne Therandë (Suharek) rruga e bodrumit.
-Disa lloje të punimeve:
*Shtëpiza verore
*Terasa të ndryshme
*Dyer dhe Dritare të llojeve të ndryshme
*Kuzhina të ndryshme
*Shtretër (kauq) për çifte dhe fëmij
*Shanke për lokale
*Tavolina dhe Karrige (për brenda dhe jasht shtëpis)
*Dhe shum gjëra nga druri.
-Transporti në tër Kosovën.
-Për më shum kontakte në numrat e telefonit:
044-49/144712 viber +38649144712 dhe përmes facebook-ut: www.facebook.com/pages/DPZ-Arbri/124905994258721 
Informata rreth publikuesit
Zdrukthetaria Arberi
Therandë
044/144-712
Sllapuzanë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »