SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Biznesi ne Sante
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '15
ID e produktit :
86831
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Biznesi ose ndrrohet me ndonje vetur ne lagjen Santea para parkingit , lokali posedon te gjith inventarin e duhur qe i nevoitet nje kafiterie dhe inventari osht i rujtur, Qmimi 2900.
Informata rreth publikuesit
Blenard
Prishtinë
049558849
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »