SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipad/Tablet LENOVO URGJEN me fletëgarancion 2 vjet
Çmimi :
€80.00
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor '15
ID e produktit :
86887
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Ipad / Tablet Lenovo URGJENT
-
Lenovo osht me fletëgarancion 2 vjet , si shtes e ka edhe testaturen e cila osht shum funksionale dhe e leht
per tu perdorur , tndihmon shum per me shkrujt tekste tgjata sepse osht ma leht se me telefon/ipad/tablet , testatura osht me mbshtjells te lekures dhe shum e ruajtur , kur e mbyll bohet si liber , shum e leht me marr me vete kudo qe shkon.
Kupohet mundeni me punu me to edhe pa testatur.
-
E ka mundsin per futjen e karteles (vala-ipko etj..)
-
Madhsia - 7.0 inches
-
Rezolucioni i grafikes 600 x 1024
-
PLATFORM OS Android OS, v4.2.2 (Jelly Bean)
-
Procesorin - CPU Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7
-
Memoria - Card slot microSD, up to 64 GB
-
Memoria e vet telefonit osht 8 GB
-
Ram memoria - 1GB
-
2 CAMERA para dhe mbrapa
-
Kapaciteti i wirelessit - Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot
-
Bluetooth v - 3.0
-
Ka edhe GPS
-
Radio FM radio
USB microUSB v2.0
- Document viewer
- Photo viewer/editor
-
Fuqia e bateris - Li-Ion 3500 mAh battery
Stand-by
Talk time
MISC Colors Silver
-
-
Qmimin e ka FIKS dhe osht shum i volitshem , boj ndrrim edhe me iphone 4s unlock
te vetmin send e ka ne ekran ni gervishje qe nuk tpengon apsolut kur e perdor dhe nuk vrehet kur punon ne tablet , numri 049 411 061
Informata rreth publikuesit
Blend
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »