SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpiza verore Zdrukthëtaria Arbëri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '17
ID e produktit :
86893
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Lloje të ndryshme të shtëpizave verore me tavolinë dhe karrige.
-Terasa për shtëpi.
-Transport në tër Kosovën.
-Gjendemi në Therandë rruga e bodrumit.
-Info: 044-49/144712 viber: +38649144712
facbook: www.facebook.com/pages/DPZ-Arbri/124905994258721?sk=photos_stream 
Informata rreth publikuesit
Zdrukthetaria Arberi
Therandë
044/144-712
Sllapuzanë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »