SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Oferta e Smart Center Vazhdon
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor '15
ID e produktit :
86935
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Per shkak te rritjes se kerkesave per regjistrim te kurseve te Gjuhes Angleze dhe TOEFL dhe perfitimit te zbritjes domethenese qe ofron oferta verore, Smart Center vendos qe te shtyj afatin e aplikimit te kandidateve deri te Enjten 18 Qershor ne ora 17;00. Gjate ketyre diteve kandidatet e rinje qe do te regjistrohen do te plotesojne grupet ekzistuese apo do te fillohen grupet e reja.
Ftohen te gjithe kandidatet potencial qe ta shfrytezojne kete mundesi.
Nxitoni - Nje here vjene vera kah dera - Shfrytezojeni
Smart center gjendet te tre sheshirat ne oborrin e shkolles fillore Faik Konica. Cdo dite pune nga 12;00 - 19;00
info; 044 113 681 | 049 113 681
Informata rreth publikuesit
Smart Center
Prishtinë
044/049113 681
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »