SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nokia N9 16GB ne gjendje shume te rregullt.
Çmimi :
€85.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '15
ID e produktit :
86976
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Nokia N9 16GB ne gjendje shume te rregullte i posa ardhur nga Zvicrra.
4 muj i perdorur ne Kosove, ka masken mbrojtese dhe posedon Softuerin Original te Nokias.
Gjithashtu posedon 2 kamera , kamera primare 8mp dhe kamera sekondare (selfie) 3mp.
Ka te gjitha aplikacionet si twitter , facebook, instagram, skype, whatsapp etj.
Informata rreth publikuesit
Leonard
Therandë
049407804
Therandë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »