SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjentisht shes makinat e llojit Vollmer
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '15
ID e produktit :
87024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Urgjentisht shes llojet e makinave per mprehjen e teheve te zdruktharis te llojit Vollmer njera makin eshte automatike kurse tjetra manuale qe mprehin tehat qarkullor me vidjum dhe pa vidjum ne menyr elektronike. Kurse makina tjeter e llojit Vollmer ben mprehjen e tehave shiritor ne menyr automatike Makina tjeter me emrin MVM 850 Italjane i mpreh tehat e strugs deri ne 850mm Kurse makina tjeter sherben per mprehjen e frezave te drurit ne menyr automatike Makinat jane te importuara nga zvicra dhe jane ne gjendje te rregullt pune. per info mund te na kontaktoni ne nr e tel dhe ne viber +41796341992 +37744381346
Informata rreth publikuesit
Hida
Brestovc [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »