SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Treules, Dyules dhe Fotele
Çmimi :
€310.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '15
ID e produktit :
87582
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Garniture: Treules, Dyules dhe Fotele shume pak te perdorura dhe ne gjendje shume te mire.

Treulesi mund te shtrihet per fjetje.

Arsyeja e shitjes: Mungesa e hapsires

Çmimi i negociushem!
Informata rreth publikuesit
Lela
Prishtinë
044880077
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »