SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ndriçim & konfeti elektrike ose topat prefilled.
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
10 Nëntor '15
ID e produktit :
87596
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ndriçim :

Efektet e fuqishme motor
Kontrollet deri në 8192 parametrave
1000 cuelists me kontrollin fader
1000 cuelists me butonat e kontrollit rishikim
Dy seksione të veçanta rishikim
Ekzekutimi paralel i cuelists shumta
Submaster, groupmaster dhe funksionalitetin refuzo
Parametri dhe koha-Fanning funksionalitetin
Update Auto për presets dhe cues
On-the-fluturojnë rregullime koha globale

konfeti elektrike ose topat prefilled :

Imagjinoni possibillities pafund!

Madhësia: 28 x 28 x 12 cm

Pesha: 10 kg

Voltage: 230 V

Fuqia: 400 W

Shërbimi: DMX ndrydhur

nr.kontaktues 049-619-987
Informata rreth publikuesit
Vullnet
ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »