SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NTP
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '15
ID e produktit :
87599
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prodhon dyer dhe dritare, kopshte dimërore, fasada nga plastmasa-PVC dhe alumini,
me profil nga firma e mirënjohur Gjermane "Thyssen-polymer".
NTP "Llapi-Plast" reprezenton teknikën e plastmasës - PVC dhe nuk len dëshira të hapura.
Për të gjitha elementet përcjellëse: profili, mekanizmi, hekuri i armiruar, qelqi janë
të qertifikuar nga institutet ndëkombëtare ku vërtetojnë cilësin e lartë të prodhimeve tona.

NPT "Llapi-Plast" një emër që garanton kualitet dhe cilësi

Ky listim shfaqet në këto kategori:
Ndërtimtari & Konstruksion » Dyer & Dritare nga druri, alumini dhe plastika

Skenderbeu 239
Podujevë 11000
Kosovë
Tel: 00377 / 44 11 81 96
Informata rreth publikuesit
sahit
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »