SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphon3 dhe Blackberry
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '15
ID e produktit :
87616
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes nje iphone 3 dhe nje Blckberry Bold . Bej edhe nderrim me nje telefon tjeter cfare do qe te jete vetem te jete Windows jo android. Iphone 3 i bejne te gjithe aplikacionet gjithashtu edhe blackberry tani me disa modifikimet te bera nga vet une tani mund t'i shkarkoni aty te gjitha aplikacionet qe deshironi. :D

Numri kontaktues 044812048
Informata rreth publikuesit
Lirim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »