SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zdrukthetari=Dyer te Dhomave
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '15
ID e produktit :
87653
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
NTP TE BURIMI GJENDET NE MAGJISTRALEN MITROVICE-PRISHTINE,KONKRETISHT NE VUSHTRRI,BENE PRODHIMIN E DYERVE NGA MDF DHE DRURI PER DHOMA TE BRENDSHME.
Nr Tel. 044 437 537; 049 305 406
Informata rreth publikuesit
Burim
Prishtinë
044 437 537
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »