SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy Note 3 N9005 4g
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '15
ID e produktit :
87683
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Samsung Galaxy Note 3 N9005 4g, shum i mir dhe punon prefekt.
Informata rreth publikuesit
Fidan
Mitrovica, Kosovo
mitrovic [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »