SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone 5s gold
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
21 Qershor '15
ID e produktit :
87721
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Iohone 5s gold i sa po ardhur nga zvicra full unlock posedon degjuse dhe adapter original eshte i bler direkt ne apple i perdorur vetem ne zvicer numri per tme kontaktuar 044999783
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leonard
044999783
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »