SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MBAJTES PER CELULARË
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '16
ID e produktit :
88219
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Maroi mbajtes per celular,Ipad,libra, etj me dru punim dore dhe dru cilesorë,pa ndërhyrje me goxhda,apo shrafa,madhësi të ndryshme (ka mundesi edhe sipas porosisë )
1. celular cmimi 3 euro
2.Ipad cmimi 5 euro
3.Libra cmimi 10 euro
p.s e pershtatshme per tavoline,zyre,shtrat, kudo ku ju e perdorni
info 044760094
Viber +37744760094
Informata rreth publikuesit
Arben
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »