SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet anije bayliner
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '16
ID e produktit :
88265
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet anije bayliner 1999 viti mercruiser benzin per 6 persona me flejt, anija gjendet ne kroaci poreq, pranoj dhe ndrrim
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eris
Prishtinë
044726719
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »