SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Televizori LG
Çmimi :
€295.00
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '15
ID e produktit :
88385
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Televizori LG.
LG .. 37LH3000LCD
Full HD
3HDM
USB
Lidhet me Pc ( laptop , kompjuter ) , dhe ka shume opsione tjer.a
Shume pak i perdorur , dhe shume i mir ne perdorim.
Informata rreth publikuesit
Rinor
Italia, Florida
Gjakove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »