SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nxemse " Termo ".
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Qershor '15
ID e produktit :
88397
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Nxemse " Termo " .
3.5 KW
Shume pak e perdorur , dhe shume e mir ne perdorim.
Nr Kontaktues : 044-117-913.
Informata rreth publikuesit
Rinor
Italia, Florida
Gjakove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »