SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pitbull
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
28 Qershor '15
ID e produktit :
88563
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
pitbulli esht per shitje esht teper i dashtun dhe intelegjent i trajnum po ashtu i fuqishem mosha 10 muj e gjysm vaksinat i ka te kryme shitet per arsye munges vendqendrimi per ma shum informata kontakt 044 275 073
Informata rreth publikuesit
Armend
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »