SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ankand i Ambasades Amerikane
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '15
ID e produktit :
88728
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia e Ankandeve organizon ankandin e rradhes me artikujt e Ambasades Amerikane dhe te USAID.

Mbyllja e Ankandit behet me daten 17.07.2015 ne oren 11:30

Te gjithe te interesuarit mund te vine ne Shtepine e Ankandeve per te aplikuar.

Gjendemi ne veternik: Ndërtesa Illyria, Rruga Prishtinë-Graçanicë, Veternik, Prishtinë, 10060, Kosovë

Mund te na kontaktoni ne 045 600 050

Ju mirepresim,
Ankandet
Informata rreth publikuesit
Shtepia e Ankandeve
Prishtinë
045 600 050
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »