SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bukuria e bardhë
Çmimi :
€34.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
ID e produktit :
888
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trëndafilat e bardhe janë mënyra ideale për te shprehur dëlirësinë ( kjo është arsyeja pse vajzat gjithmonë zgjedhin trëndafilat e bardhe për dasmën e tyre), ngushëllimin, kujtimin dhe nderin.

Cmimi: 33.95 € + Shërbimi dërgesës
Informata rreth publikuesit
Remember Me
Prishtinë
038-245345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »