SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Traktor | Tumosan 5285
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '17
ID e produktit :
88859
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Traktor | Tumosan 5285

- Motori: 3DT-29T085C
- Standardi i emitimit: Stage III-A (Tier 3)
- Fuqia e motorit: 85 HP
- Aspirimi: Turbo Intercooler
- Numri i cilindrave: 3
- Volumi i cilindrave: 3,1 Liter
- Kapaciteti i rezervuarit: 65 Liter
- Filteri i ajrit: I thate
- Terheqja: 4x4 (4WD)
- Peshat e perparme: 6x25 kg
- Peshat e prapme ne rrota: 4x50 kg
- Gomat e perparme: 4WD - 280/70R18, Gomat e pasme: 4WD - 380/85R24
- Fuqia e ngritjes hidraulike: 2800 kg
- Shpejtesit: Synchromesh 12x12 me ndrues mekanik
- Pershtatje e timonit ne lartesi dhe thellesi, komplet me tabel instrumentale
- Deluxe pilot ulese
- Dritat e punes, 2 para, 2 prapa
- Dritat rotative
Informata rreth publikuesit
Agribau
Prishtinë
038748882
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »