SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Buqetë e urimeve festive
Çmimi :
€20.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
ID e produktit :
892
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sikur dëshirat të ishin lule ato do të dukeshin kështu: një kombinim i përkryer i të verdhës, rozës, ngjyrës së pjeshkës dhe të purpurtës, të gjitha këto në butësinë e së gjelbrës.

Cmimi: 20.00 € + Shërbimi dërgesës
Informata rreth publikuesit
Remember Me
Prishtinë
038-245345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »