SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
samsung note 2
Çmimi :
€190.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '15
ID e produktit :
89241
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
samsung note 2 i ri ekran 5.5" shum i shpejt vjen me mbrojtese dhe me adapter 100%origjinal qmimi i fundit ma lir ska ku shkon maa
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Veton
Ferizaj
045662412
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »