SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Patika Futbolli
Çmimi :
€10.00
Kategoria :
Postuar :
28 Qershor '15
ID e produktit :
89243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Patika Futbolli Origjinale, nga Italia me markat e njohura ; Puma dhe Kronos (Indoor dhe Outdoor)
Posedojme keto numra:
Patika Puma te zeza: Nr.40,35, 38, 45, 36, 43
Patika Puma te hinta: Nr.40
Patika Kronos te kalterta: Nr. 35, 37, 34, 38

Numri i Kontaktit: 049 649 221
Informata rreth publikuesit
Vigan
Prishtinë
044193445
Kalabria , Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »