SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Iphone
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '15
ID e produktit :
89353
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Iphone 4 i ardhur nga Sweeden ngjyre te bardhë ,eshte full unlock, eshte 16 GB , eshte i rujtun ka dy anët para dhe mbrapa folie per mbrotje nha grithja , ka cover-in mbrojtes + mbushes ,eshte ne gjendje te rregullt wifi network - E - 3G - tgjitha programet i bojn whatssapp , viber , tango , skype , snapchat , facebook etj
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Berlin, Germany
049 36 23 23
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »