SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IMB-Seria Alpha Web
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '15
ID e produktit :
89390
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Seria AlphaWeb përbëhet nga programe të reja, të bazuara në teknologji krejt të re “web application”.
Këto programe i janë përshtatur kërkesave të kohës dhe klientëve, duke ofruar një strukturë fleksibël dhe mjaft komode. Me programet AlphaWeb mund të punoni nga kudo qe ka internet duke lehtësuar komunikimin me njësitë në largësi.
Gjithashtu mund të instalohet edhe në rrjet lokal kompjuterash njësoj si program rrjeti.
Punon me çdo sistem operativ (Windows, Macintosh, Linux), madje edhe nga tabletet dhe smartphone-et.
Informata rreth publikuesit
IMB
Prishtinë
044 177 111
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »