SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Acer Aspire E1-571G - 15.6
Çmimi :
€249.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '15
ID e produktit :
89397
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Acer Aspire Core i5 3210M Shitet Laptopi shum i ruajtur dhe e mban baterien 3 or Punon perfekt per me shum Kontaktoni dhe ne VIBER:+37745249833

-Procesori:CPU Intel Core i5 (2nd Gen) 3210M / 2.5 GHz-2.5 Ghz Gjenerates dyt e cila dmth osht ma e re se CORE I5 gjenerates tpar esht ma e shpejt dhe ma komod per perdorim

-4GB RAM

- 320GB HDD

- DVD SM DL LAN, WLAN,

-Webcam,

- HD Graphics 1GB

-DVD±RW (±R DL) / DVD-RAM MULTI RECORDER

CONNECTIONS & EXPANSION

-Interfaces 3 x USB 2.0

-HDMI

-VGA

-LAN

-Headphone/microphone combo jack

-Microphone input
Informata rreth publikuesit
Mentoa
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »