SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ACER ASPIRE CORE i3 / RAM 4 GB / 1 TERRA GB HDD / 15.6
Çmimi :
€199.00
Kategoria :
Postuar :
30 Qershor '15
ID e produktit :
89398
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ACER ASPIRE CORE i3 te gjenerates dyte dmth eshte ma iri s ata qe jon core i5 te gjenerates tpare..

WINDOWS 8

15.6" INCH

4 GB RAM

500 x 500 = 1 TERRA GB HDD

2.20 GHz x 2.20 GHz PROCESOR

Baterine e mban deri 2 - 3 ore

HDMI - CAMER - USB - DVD READER

LED - LCD - FULL HD - SD CARD

importuar nga Zvicrra ne gjendje teper te mire dhe te rujten shumm

per mashum

info me kontaktoni : 044 615 303
Informata rreth publikuesit
Mentoa
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »