SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
biznes, kafiteri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Korrik '15
ID e produktit :
89416
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes biznesin "kafiqin" te santea
kafiqi gjendet ne nje pozit mjaft te mir dhe te frekuentuar
po ashtu biznesi eshte duke punuar dhe ne gjendje mjaft te mir , eshte i rregulluar teknikisht dhe juridikisht nuk ka asnje problem dhe eshte duke punuar mjaft mir ...
ju lutemi kontaktoni prej ores 09:00-12:00.
043 872220
Informata rreth publikuesit
kushtrim.gashi1
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »