SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
KODIM I DYERVE
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '15
ID e produktit :
89424
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Beje Deren e shtepis te menaxhueshme
apo zyren tuaj
objektin banesor
dyert e ashensorit
dyert e parkingut

ju furnizojm me paisje
Prodhimi i fundit
ka programin i cili menaxhohet nga kompjuteri juaj ne shtepi apo zyre kudo qe e keni .
Sistemi esht i programuar te mbaj mend evidencen e gjdo personi qe ka qasje ne keto brava .
mundson kyqjen dhe qkyqjen e gjdo personi qe eshte i paisur me chip kartel
kjo paisje me se shumti perdoret ne objekte banesore ku mirmbajtja kolektive nuk paguhet dhe behen te gjitha dyert e ashensorit dhe hyrjes kryesore me kartela ( chip )
044-332-788
PO ASHTU BEJM EDHE SHITJEN DHE MONTIMIN E ASHENSOREVE NE OBJEKTE BANESORE , SHTEPI , BIZNESE
PER TE GJITHA PESHAT TE VOGLA DHE TE MEDHA
Informata rreth publikuesit
astrit
Prishtinë
044-332-788
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »