SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Aplikacion POS per Barnatore
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '15
ID e produktit :
89477
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AD POS PHARM eshte softuer i dedikuar per Barnatore
Aplikacioni perkrah te gjitha sherbimet qe i nevoiten nje barantore

= Shitjen e pordukteve
= Blerjen e produkteve
= Menaxhimin e depos(stokut)
= Menaxhimin e artikujve
= Menahximin e perdoruesve
= Menaxhimin e te gjitha tiketave
= Menaxhimin i llogarive financiare

= Llogaria e arketueshme
= Llogaria e pagueshme
= Llogaria e shpenzimeve e cila nenkategorizohet sipas
kerkesave te klientave si psh:
= Shpenzimet e furnizmit
= Shpenzimet e qirase
= Shpenzimet e rrogave etj.


= Raportet:
= Raporti i nderrimit te dites.
= Raporti mbi shitjen e artikujve dhe kategorive te artikujve ne
periudha kohore sipas filtrimit te deshiruar.
= Raporti i furnizmit ne vlere financiare
= Raporti i stokut

Perkrah printerat fiskal si dhe ata termik.

Si dhe shume opsione tjera ne baze te kerkesave te klientave
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
049774499
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »